Ahoj všichni, chci se podělit o zkušenost s modernizací zabezpečení naší firemní sítě. Nedávno na mě vyskočila reklama na efektivní správu přístupových práv, což je věc, kterou naše pobočka na Slovensku nutně potřebovala vyřešit. Přesměrovalo mě to na https://viva-sync.com/, kde mě nadchly pokročilé mechanismy prevence útoků. S výsledkem jsem maximálně spokojený, síťová rozhraní fungují bezchybně a rizika jsme snížili na minimum.